کفش و کفی طبی

مناسب ترین کفش یا کفی طبی خود را از ما بخواهید

کفش و کفی طبی:

پا به عنوان مهم ترین قسمت از اعضای بدن باید توجه ویژه ای به آن داشت معمولا به پا قلب دوم انسان گفته می شود به همین خاطر مراقبت از پا به شکل بسیار ویژه ای اهمیت دارد و باید به آن توجه ویژه ای داشت. بهترین راه برای محافظت از قلب دوم خود استفاده از کفش ها و کفی های طبی است که میتواند کمک شایانی در رفع بیماری های مختلف  و جلوگری از معضلات زیادی در رابطه با پا کند .برخی از افراد به علت مشکلات زیادی که در پای خود دارند به دنبال یک کفش طبی مناسب می گردند. بعضی از افراد نیز به دلیل جلوگیری از مشکلات پا در آینده به دنبال کفش های طبی هستند.

ما میتوانیم در انتخاب درست کفش و کفی طبی همراه شما باشیم 

با ما تماس بگیرید

اولین و مهم ترین قدم برای انتخاب یک کفش و کفی طبی اسکن کف پا می باشد تا با استفاده از این روش بتوان مناسب ترین کفش یا کفی را برای پای شما پیشنهاد و طراحی کرد.

در مجموعه امین طب اسکن کف پا به طور رایگان توسط کادر مجرب کلینیک انجام میشود و پس از بررسی نتیجه اسکن توسط دکتر بهترین پیشنهاد به شما ارائه می گردد

برای نوبت دهی اسکن رایگان کف پا با ما تماس بگیرید

برای انتخاب یک کفی و کفش طبی مناسب شما باید به چندین نکته و ویژگی مهم حتما دقت فرمایید و مد نظر داشته باشید.

مهم ترین نکاتی که باید آن ها توجه داشته باشید: 

 • برند 
 • کیفیت 
 • قیمت 

برای اطلاع از قیمت و کیفیت کفش و کفی طبی با ما تماس بگیرید

کفش شارکو
کفش شارکو

انواع کفش ها و کفی های طبی

کفی ها و کفش های طبی انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی برخی از آن ها میپردازیم البته این نکته حائز اهمیت است که شما برای انتخاب کفش یا کفی طبی مناسب باید از پزشک مشورت بگیرید:

 • کفش طبی پنجه برعکس 

  این کفش ها برای افرادی مورد استفاده قرار میگیرد که دچار ناهجاری هایی مانند متا تارسوس ادداکتوس و پا چنبری (Club Foot) هستند و عمدتا این کفش ها توسط پزشک معالج تجویز میگردد

 • کفش طبی ساق دار

  جهت درمان انحرافات راه رفتن مانند راه رفتن با پنجه رو به داخل، راه رفتن روی پنجه, اختلالات و بدشکلی های پا از جمله پای چنبری و دفورمیتی های انگشتان توسط پزشک تجیز می شود

 • کفش عمیق

  این کفش بمنظور ایجاد بستر مناسب برای بیمارن دیابتی که پای بزرگ و پر حجمی دارند، دارای عمق زیادی می‌باشد. هدف از این کفش جلوگیری از فشار به اندام و ایجاد زخم می‌باشد.

 • کفی طبی فومی و پلی اورتان

  در درمان و اصلاح اختلالاتی نظیر صافی کف پا، گودی بیش از حد کف پا، درد های کف پا مثل متاتارسالژیا و درد های پاشنه تجویز میشود.

 • بانداژ هالوکس والگوس

  از این بانداژ جهت درمان و جلوگیری از پیشرفت انحراف شست پا به داخل استفاده میشود. با به کارگیری صحیح و تجویز به موقع این بانداژ میتوان در برابر بیماری هالوکس والگوس به نتیجه درمانی خوبی دست پیدا کرد .

برای انتخاب کفش و کفی طبی یکی از عوامل کلیدی دیگر انعطاف پذیری می باشد. برای خرید کفش و کفی طبی مناسب، باید بدانید که آیا کف پای صاف شما سفت است یا انعطاف پذیر. هنگامی که ایستاده یا نشسته هستید و پاهای شما صاف است، کف پای صاف سفت و سختی دارید که در نتیجه کفی قوس پایینی ایجاد می شود. با این حال، اگر یک قوس دارید که در حالت نشسته ظاهر می شود، کفی صاف و انعطاف پذیر دارید و در نتیجه کفی قوس متوسطی دارید. در هر صورت، به یک کفی نیاز دارید که قوس پا را بدرستی پشتیبانی کند.

البته این تنها تعداد محدودی از کفش و کفی طبی می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 

شماره تماس : ۸۸۸۸۰۰۲۶ - ۰۲۱